Hakkımızda

Sihirli Halı, Türkiye'nin ilk üretimden kapınıza ürünleri sunan hem üretici hem de ulusal ve global faaliyet gösteren e-ticaret halı ve ev tekstili şirketidir. Şirketimiz 2018 yılında kurulmuştur. Yıllardır global online pazarda sattığımız Sihirli Halı markası ile Türkiye’de e ticaret pazarında da aktif olarak faaliyet göstermekteyiz.

 

Değişen dünya da artık ürünlere ulaşmak için aracı, tüccar, mağazacı, toptancı gibi unsurlara ihtiyaç kalmadığını düşünüyor bu nedenle direkt üretimden son tüketicilerimizin kapısına ürünleri ulaştırıyoruz. Bu aracısız alışveriş müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyatla sunmamızı sağlamaktadır.

 

Ana üretim Fabrikamız İstanbul Esenyurt Kıraçta bulunmaktadır. Fabrikamızda keçe hammaddesi üretimi yapılmaktadır.

 

E ticaret operasyon Merkezimiz İstanbul Beylikdüzün’de bulunmaktadır.

 

Üretimini yapmakta olduğumuz tüm ürünlerin kumaşından dikişine her aşamasında özenle kalite kontrol sistemleri uygulanmaktadır.

 

 

Değerlerimiz

 

Biz 1 Ekibiz !

 

Başarının tek yolunun ekip çalışması olduğunu biliyor ve buna inanıyoruz. Kendimizi asla takım önünde görmeyiz başarıya birlikte ulaşmayı amaçlarız. Ekip olarak birbirimize güvenir ve her anlamda destek oluruz. Sizlere daha iyi ürün ve hizmet sunabilmek adına geri bildirimlerinizi önemseriz ekibimizi sizden gelen geri bildirimler doğrultusunda organize ederiz.

 

 

Müşterimiz İçin Varız .

 

Her konuda her sorunda önce müşterimizin penceresinden düşünür tüm kararlarımızı müşterilerimizin en iyi alışveriş deneyimini yaşayabilmesi adına veririz.

 

Dürüst ve Samimiyiz.

 

Sihirli Halı olarak dürüstlüğe önem verir, tüm ticari faaliyetlerimizde önceliğimiz dürüstlüktür. Sihirli Halı, iş ortakları ile doğru bilgi vermekten asla vazgeçmeyecektir.

 

Dünyanın her yerindeki iş ortaklarımızla şeffaf, çözüm odaklı ve uzun soluklu iş birlikleri geliştirmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Şirket olarak yaptığımız anlaşmalar kazan-kazan modeline dayanıyor.

 

Müşterilerimize karşı vaatlerimizin her koşulda arkasında durmaktayız ve durmaya devam edeceğiz.

 

Hatalarımızdan korkmuyor onları sahipleniyor ve iyileştiriyoruz.

 

Veri Odaklı Yaşarız.

 

Her türlü strateji uygulamalarında başvurduğumuz ilk ve en önemli kaynağımız verilerimizdir. Veri odaklı kararlar veririz. Bu veriler de sizden gelen geri bildirimler de bizler için geleceği planlama da çok önemlidir.

 

 

Loading